Banner
Banner

Video

Lista e mbeshtetesve

Te nderuar miq,

Ju faleminderit per kontributin tuaj! Ne kete hapesire do te publikojme listen e mbeshtetesve qe kane ndihmuar financiarisht gazeten.

Mbeshtetesit e deritanishem:

 1. Agim Saracini
 2. Alfred Perlala
 3. Erida Cela
 4. Gjoke Gojcaj
 5. Fatos Nushi
 6. Albulena Rrafshi
 7. Enver Spahiu
 8. Fitim Rashidi
 9. Bekim Sejdiu
 10. Jeton Lleshi
 11. Fahri Petlla
Banner

Rama: Kush kerkon drejtesi, te vije ne proteste

Vetëm pak orë nga zhvillimi i protestës homazh, në nder të viktimave të 21 janarit, kreu i Partisë Socialiste bënë thirrje në rrjetin social “Twitter”, që shqiptarët që e ndjejnë nevojën për drejtësi, ti bashkangjiten protestës së opozitës.


“Në 11:00 homazhe për dëshmorët e 21 janarit. Kush prej jush është në Tiranë dhe ndjen nevojen për drejtësi le të vijë me një lule në bulevard”,- shkruan Rama.

Sot opozita zhvillon protestën homazh për ngjarjet e 21 janarit të vitit 2011, për të kujtuar dhe nderuar viktimat Ziver Veizi, Faik Myrtaj, Hekuran Deda dhe Aleks Nika

ALN
Site Meter
Follow Us
Find us on Facebook