Banner
Banner

Video

Lista e mbeshtetesve

Te nderuar miq,

Ju faleminderit per kontributin tuaj! Ne kete hapesire do te publikojme listen e mbeshtetesve qe kane ndihmuar financiarisht gazeten.

Mbeshtetesit e deritanishem:

 1. Agim Saracini
 2. Alfred Perlala
 3. Erida Cela
 4. Gjoke Gojcaj
 5. Fatos Nushi
 6. Albulena Rrafshi
 7. Enver Spahiu
 8. Fitim Rashidi
 9. Bekim Sejdiu
 10. Jeton Lleshi
 11. Fahri Petlla
Banner

Lajmet e fundit

The latest news from the Joomla! Team

Zafiri: Zgjedhjet na shpëtojnë nga diktatura

Kryetari i Bashkimit Demokratik, Zafir Berisha i cili në zgjedhjet e fundit bëri koalicion me Nismën për Kosovën, tha se zgjedhjet e reja mund ta shpëtojnë Kosovën nga regjimi diktatorial i Hashim Thaçit.

Lexo me shume...

EULEX heton informatat rreth një varreze masive me serbë në Gjakovë

Prokuroria për krime lufte e Serbisë dhe Prokuroria e EULEX-it po verifikojnë informacionet për ekzistimin e varrezës masive me viktima serbe në fshatin Piskotë te Gjakova.

Lexo me shume...

Thaçi pa kundër kandidat në Kongresin e 12 tetorit

Kur kanë mbetur edhe vetëm një javë nga mbajtja e Kongresit të PDSH-së, në garën për kryetar të partisë duket të jetë vetëm kreu aktual, Menduh Thaçi.

Lexo me shume...

Gjyqtari i EULEX-it hetohet në Shqipëri për ryshfet

Autoritetet kosovare të drejtësisë po hetojnë rastin e një skandali korrupsioni në drejtësi, ku dyshohet të jetë përfshirë edhe një gjyqtar i EULEX-it.

Lexo me shume...

Jahjaga ftohet në Beograd

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, pritet që me 1 nëntor ta vizitojë Beogradin.

Lexo me shume...

ALN
Site Meter
Follow Us
Find us on Facebook