Banner
Banner

Video

Lista e mbeshtetesve

Te nderuar miq,

Ju faleminderit per kontributin tuaj! Ne kete hapesire do te publikojme listen e mbeshtetesve qe kane ndihmuar financiarisht gazeten.

Mbeshtetesit e deritanishem:

 1. Agim Saracini
 2. Alfred Perlala
 3. Erida Cela
 4. Gjoke Gojcaj
 5. Fatos Nushi
 6. Albulena Rrafshi
 7. Enver Spahiu
 8. Fitim Rashidi
 9. Bekim Sejdiu
 10. Jeton Lleshi
 11. Fahri Petlla
Banner

Lajmet e fundit

The latest news from the Joomla! Team

Serbia propozon Jeremic per kryetar te Asamblese se OKB

Serbia ka nominuar zyrtarisht ministrin e saj të Jashtëm, Vuk Jeremiq, për postin e presidentit të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara.

Lexo me shume...

Danaj: Te vendosur per te bere realitet Shqiperine Natyrale te Ismail Qemalit

Ne nje Deklarate per Media, Kryetari I Listes per Shqiperi Natyrale, Koco Danaj, ka perkujtuar 93 vjetorin e vdekjes se kryeministrit te pare te Shqiperise natyrale, Ismail Qemali. Ne deklarate thuhet se: Sot mbushen 93 nga vdekja misterioze e Kryeministrit te Pare dhe te fundit deri ne keto caste te Shqiperise Natyrale Ismail Qemalit.

Lexo me shume...

Mblidhet keshilli i Mandateve dhe Imuniteteve per 3 deputete socialiste

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli mblodhi sot Këshillin e Mandateve dhe Imuniteteve për nisjen e procedurave për heqjen e imunitetit të 3 deputetëve socialistë.
Kryeparlamentarja deklaroi se mbledhja e sotme ka ardhur pas kërkesës së Prokurorisë për dhënien e autorizimit për procedim penal ndaj deputeteve Besnik Bare, Tom Doshi dhe Taulant Balla, të dyshuar si organizatorë të protestës së dhunshme të 21 janarit. Deri tani vazhdon debati midis saj dhe Kryetarit te grupit parlamentar te PS, Gramoz Ruci

Lexo me shume...

Rama: Te hetohet edhe Berisha edhe Basha

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka përgëzuar ditën e sotme punën e Prokurorisë për zbardhjen e ngjarjeve të një viti më parë më 21 Janar ku mbetën të vrarë 4 protestues. Por, sipas Ramës tashmë që hetimi ka nisur dhe në rang politikanësh, do të quhej e padrejtë të mos përfshinte dhe urdhëruesti e 4 vrasjeve që sipas tij, janë kryeministri Berisha dhe ish-Ministri i Brendshëm, Lulzim Basha.

Lexo me shume...

Zevendesohet ambasadori Dell ne Kosove

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, ka bërë publike qëllimin e tij për të nominuar Tracey Ann Jacobson në postin e ambasadores së SHBA-së në Republikën e Kosovës, merr vesh “Koha Ditore”. Kjo është bërë e ditur zyrtarisht nga Shtëpia e Bardhë, në një informatë në lidhje me nominimet e reja që presidenti Obama ka vendosur ti bëjë në poste të ndryshme në administratën e tij si dhe në pozita përfaqësuese diplomatike në disa vende të botës.

Lexo me shume...

ALN
Site Meter
Follow Us
Find us on Facebook