Banner
Banner

Video

Lista e mbeshtetesve

Te nderuar miq,

Ju faleminderit per kontributin tuaj! Ne kete hapesire do te publikojme listen e mbeshtetesve qe kane ndihmuar financiarisht gazeten.

Mbeshtetesit e deritanishem:

 1. Agim Saracini
 2. Alfred Perlala
 3. Erida Cela
 4. Gjoke Gojcaj
 5. Fatos Nushi
 6. Albulena Rrafshi
 7. Enver Spahiu
 8. Fitim Rashidi
 9. Bekim Sejdiu
 10. Jeton Lleshi
 11. Fahri Petlla
Banner

Lajmet e fundit

The latest news from the Joomla! Team

Stefanovic: Rezoluta 1244 eshte baze e politikes serbe ne Kosove

Kryenegociatori  serb i dialogut teknik me Kosovën, Borisllav Stefanoviq, i ka thënë “Blicit” të Beogradit se në gjysmën e parë të kësaj jave arrin në kryeqytetin e Serbisë Robert Cooper, ndërmjetës i BE-së, por sipas tij nuk është e sigurt nëse shkon edhe në Prishtinë.

Lexo me shume...

BE: Hetim te pavarur per 21 janarin

Ambasadori i Bashkimit Evropian në Tiranë, Ettore Sequi, deklaroi se është tejet e rëndësishme që hetimi i ngjarjeve të 21 janarit të jetë gjithëpërfshirës, i pavarur dhe i paanshëm.

Lexo me shume...

Doshi dhe Balla: Gati te leme imunitetin, te hetohet edhe Berisha

Deputetët e Partisë Socialiste janë shprehur të gatshëm të lënë imunitetin për t’i hapur rrugë hetimeve të prokurorisë, për të cilët ka dyshime se janë organizatorë të protestës së 21 janarit ku mbetën të vrarë 4 protestues.

Lexo me shume...

Prokuroria: Ndjekje penale per deputetet e PS Doshi, Balla dhe Baraj

Prokuroria e Përgjithshme tha sot se i ka kërkuar Kuvendit të Shqipërisë dhënien e autorizimit për procedim penal të tre deputetëve të Partisë Socialiste, Besnik Baraj, Tom Doshi dhe Taulant Balla, pasi dyshohet se mund të jenë organizatorët e demonstratës së 21 janarit.

Lexo me shume...

Prokuroria: Arrest per komandantin e Gardes Ndrea Prendi

Nga arma e komandantit të Gardës, Ndrea Prendi, një beretë 9 mm, me numër F52 79 6 D, janë realizuar 11 qitje në drejtim të turmës. Një nga plumbat ka vrarë shtetasin Faik Myrtaj dhe plumbat e tjerë janë gjetur në pemët dekorative dhe në ambientet e zyrave të UNHCR-së.”

Lexo me shume...

ALN
Site Meter
Follow Us
Find us on Facebook