Banner
Banner

Video

Lista e mbeshtetesve

Te nderuar miq,

Ju faleminderit per kontributin tuaj! Ne kete hapesire do te publikojme listen e mbeshtetesve qe kane ndihmuar financiarisht gazeten.

Mbeshtetesit e deritanishem:

 1. Agim Saracini
 2. Alfred Perlala
 3. Erida Cela
 4. Gjoke Gojcaj
 5. Fatos Nushi
 6. Albulena Rrafshi
 7. Enver Spahiu
 8. Fitim Rashidi
 9. Bekim Sejdiu
 10. Jeton Lleshi
 11. Fahri Petlla
Banner

Lajmet e fundit

The latest news from the Joomla! Team

​A janë zgjedhjet e reja alternativa e vetme për Kosovën?

Ka rreth pesë muaj që Republika e Kosovës është pa Kuvend dhe pa institucione. Kjo për faktin se është krijuar një ngërç politik, apo bllokadë institucione nga partitë shqiptare.

Lexo me shume...

Nuland paralajmëron liderët e Ballkanit: Rajoni është i kërcënuar nga dy plagë kancerogjene

Ndihmës-sekretarja amerikane e Shtetit Victoria Nuland ka përcjellë porosi paralajmëruese për liderët e Ballkanit.

Lexo me shume...

Kosovë ; të enjten debat, jo seancë konstituive

Ndonëse pikë e vetme e rendit të ditës është vetëm zgjedhja e kryeparlamentarit, përfaqësuesit e bllokut rezervohen në deklarimet e tyre se ata do të zgjedhin në këtë seancë, Isa Mustafën për kryeparlamentar.

Lexo me shume...

Putinizimi i Serbisë

Si vendi më i madh ortodoks dhe sllav në Evropën Qendrore, akoma jo anëtare e Bashkimit Evropian, Serbia është një objektiv i lehtë për soft pokerin e Rusisë. Kremlini po llogarit tani “putinizimin” e këtij shteti ballkano-perëndimor për t’ju treguar qytetarëve rusë së politika e tij ndaj Perëndimit ka mbështetje të fortë në disa pjesë të Evropës

Lexo me shume...

"Suddeutsche Zeitung": Kosova prin me xhihadistët në Ballkan

E përditshmja e njohur dhe me ndikim në Gjermani, “Suedeeutsche Zeitung”, në numrin e saj të nesërm shkruan për rekrutimin e xhihadistëve nga vendet e Ballkanit.

Lexo me shume...

ALN
Site Meter
Follow Us
Find us on Facebook