Banner
Banner

Video

Lista e mbeshtetesve

Te nderuar miq,

Ju faleminderit per kontributin tuaj! Ne kete hapesire do te publikojme listen e mbeshtetesve qe kane ndihmuar financiarisht gazeten.

Mbeshtetesit e deritanishem:

 1. Agim Saracini
 2. Alfred Perlala
 3. Erida Cela
 4. Gjoke Gojcaj
 5. Fatos Nushi
 6. Albulena Rrafshi
 7. Enver Spahiu
 8. Fitim Rashidi
 9. Bekim Sejdiu
 10. Jeton Lleshi
 11. Fahri Petlla
Banner

Lajmet e fundit

The latest news from the Joomla! Team

Gjingjic kishte planifikuar ndarjen e më pas njohjen e Kosovës

Ish nënkryetari i Partisë Demokratike (DS) dhe ish ministri i Mbrojtjes në Qeverinë e Serbisë, Dragan Sutanovac, në një intervistë për revistën Nedelnjik, ka zbuluar detaje interesante nga koha kur Serbia qeverisej nga kryeministri Zoran Gjingjic.

Lexo me shume...

Vllasi: Çelësi për Karaçevën është në NATO

Analisti dhe njohësi i mirë i zhvillimeve politike edhe në raport me Serbinë, Azem Vllasi, thotë se protestat për çështjen e Karaçevës nuk janë mjet që e zgjidh apo definon vijën kufitare.

Lexo me shume...

Kosovë: Qeveri teknike ose zgjedhje

Kriza politike në vend ka hyrë në fazën finale. Dështimi eventual i presidentes Atifete Jahjaga që t’i bindë liderët e partive politike të arrijnë një marrëveshje për dalje nga kjo krizë, do ta bëjë të pashmangshme ndërhyrjen ndërkombëtare ose ndërhyrjen edhe një herë të Gjykatës Kushtetuese.

Lexo me shume...

Urimi patriotik i imamit Hajzeri: Lutem për një kryeqytet, një qeveri e një Shqipëri

Kanë qenë pafund urimet e sotme për Kurban Bajramin. Ndërsa, urimi i imamit të qytetit të Pejës, Zuhdi Hajzeri, ka qenë më i shpërndari në rrjetet sociale. Lutja e tij shkon për një Shqipëri të bashkuar dhe për më shumë dashuri për kombin.

Lexo me shume...

Kurti në NIN: Pajtim, vetëm kur Serbia të njoh Kosovën

Kosova nuk është zemra e Serbisë, të cilën ajo nganjëherë dëshiron ta ndajë, por e vërteta e Serbisë të cilën ajo gjithmonë dëshiron ta ndrydhë. Konflikti nuk është rezultat i asaj që nuk jemi njoftuar dhe tash na duhen takimet dhe dialogu, sikur që mendojnë disa në Bruksel, por pasojë e interesave të kundërta.

Lexo me shume...

ALN
Site Meter
Follow Us
Find us on Facebook