Banner
Banner

Video

Lista e mbeshtetesve

Te nderuar miq,

Ju faleminderit per kontributin tuaj! Ne kete hapesire do te publikojme listen e mbeshtetesve qe kane ndihmuar financiarisht gazeten.

Mbeshtetesit e deritanishem:

 1. Agim Saracini
 2. Alfred Perlala
 3. Erida Cela
 4. Gjoke Gojcaj
 5. Fatos Nushi
 6. Albulena Rrafshi
 7. Enver Spahiu
 8. Fitim Rashidi
 9. Bekim Sejdiu
 10. Jeton Lleshi
 11. Fahri Petlla
Banner

Lajmet e fundit

The latest news from the Joomla! Team

Ambasadori rus në OSBE: Në Kosovë s’ka pasur referendum për pavarësi, ndërsa në Krime po

Zyrtarë të Rusisë thonë se Krimeja e meriton të bashkohet me Rusinë në bazë të rezultatit të referendumit. Sipas ambasadorit rus në OSBE-së, Andrey Kelin, i njëjti referendum nuk është organizuar edhe në Kosovë.

Lexo me shume...

Mediat maqedonase përfituan 2 milionë euro nga Qeveria, injorohen mediat shqiptare

Në periudhën pak para zgjedhjeve të fundit mediat maqedonase kryesisht televizionet kanë përfituar mbi 2 milionë euro nga Qeveria. Këto para kryesisht janë përfituar nga televizionet publike si Sitel, Alfa dhe Kanal5, por pjesa tjetër e parave qeveritare kanë shkuar për shtypin dhe portalet elektronike maqedonase.

Lexo me shume...

Rashiti: Ndërkombëtarët s’e duan Thaçin kryeministër

Një arsye pse po ndodh ngërçi politik mund të jetë edhe mos interesimi i bashkësisë ndërkombëtare që Hashim Thaçi të jetë sërish pjesë e qeverisë. Kështu konstaton analisti Naim Rashiti, derisa thirret në një kujtim të tij si përkthyes.

Lexo me shume...

Hoxhaj propozon marrëveshje PDK-LDK-AAK

Kosova gjendet në një ngërç politik që pas zgjedhjeve të 8 qershorit, të cilat nxorën fituese si parti PDK, por nuk i dhanë shumicën për të qeverisur. Për Ministrin e Jashtëm në detyrë Enver Hoxhaj, klasa politike kosovare ka humbur atë vlerë që e dallonte nga rajoni dhe Shqipëria, konsensusin politik.

Lexo me shume...

Dacic: Presione ndaj pesëshes së BE-së për ta njohur Kosovën

Ministri serb Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Dacic ka deklaruar se Spanja nuk do të ndryshojë qëndrim lidhur me mosnjohjen e pavarësisë së Kosovës, sado që ka thënë se ka presion ndaj pesë vendeve të BE-së që nuk e kanë njohur Kosovën, që ta bëjnë këtë.

Lexo me shume...

ALN
Site Meter
Follow Us
Find us on Facebook