Banner
Banner

Video

Lista e mbeshtetesve

Te nderuar miq,

Ju faleminderit per kontributin tuaj! Ne kete hapesire do te publikojme listen e mbeshtetesve qe kane ndihmuar financiarisht gazeten.

Mbeshtetesit e deritanishem:

 1. Agim Saracini
 2. Alfred Perlala
 3. Erida Cela
 4. Gjoke Gojcaj
 5. Fatos Nushi
 6. Albulena Rrafshi
 7. Enver Spahiu
 8. Fitim Rashidi
 9. Bekim Sejdiu
 10. Jeton Lleshi
 11. Fahri Petlla
Banner

Lajmet e fundit

The latest news from the Joomla! Team

Ivanov bllokon ambasadorët e nominuar nga BDI

Presidenti Gjorgje Ivanov ka bllokuar procedurat e emërimit të ambasadorëve shqiptar të propozuar nga BDI.

Lexo me shume...

Daçiç: Serbia s’do të bëjë asgjë për të njohur Kosovën

Beogradi nuk do të nënshkruajë kurrfarë marrëveshje me Prishtinën, e cila direkt apo indirekt do të ishte njohje e pavarësisë së Kosovës, as që kërkesat e tilla po arrijnë në Brukseli.

Lexo me shume...

Qeveria Shqiptare ndihmë financiare për Serbinë

Shqipëria, 200 mijë euro ndihmë financiare për Serbinë. Qeveria miratoi dhënien e ndihmës financiare prej 200 mijë euro për Qeveritë e Bosnje-Hercegovinës dhe Serbisë për lehtësimin e pasojave të dëmeve të shkaktuara nga përmbytjet në maj 2014.

Lexo me shume...

Çeku: Ngërçi politikë po dëmton FSK-në

Ministri në detyrë i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Agim Çeku, ka deklaruar se vonesa e formimit të institucioneve po shkon në dëm të projektit të madh kombëtarë, atij të transformimit të FSK-së në Forca të Armatosura.

Lexo me shume...

Limaj: Do ta zgjidhim këtë situatë, sipas ligjit dhe rendit kushtetues

Kryetari i Nisma për Kosovën, Fatmir Limaj, ka thënë se Kosova ka një jetë parlamentare, e cila ishte shembull për të tjerët, por ka edhe procedura.

Lexo me shume...

ALN
Site Meter
Follow Us
Find us on Facebook