Banner
Banner

Video

Lista e mbeshtetesve

Te nderuar miq,

Ju faleminderit per kontributin tuaj! Ne kete hapesire do te publikojme listen e mbeshtetesve qe kane ndihmuar financiarisht gazeten.

Mbeshtetesit e deritanishem:

 1. Agim Saracini
 2. Alfred Perlala
 3. Erida Cela
 4. Gjoke Gojcaj
 5. Fatos Nushi
 6. Albulena Rrafshi
 7. Enver Spahiu
 8. Fitim Rashidi
 9. Bekim Sejdiu
 10. Jeton Lleshi
 11. Fahri Petlla
Banner

Lajmet e fundit

The latest news from the Joomla! Team

Assad: Opozita siriane është trajnuar në Kosovë

Presidenti sirian, Bashar Al Assad, ka thënë se shteti i tij do t'ia tregojë botës "mercenarët" që ka kapur në Siri. Në një intervistë për televizionin rus, "Russia 24", Assad ka thënë se "Siria po e humbë luftën mediale kundër Perëndimit, por jo edhe ndonjë luftë tjetër"

Lexo me shume...

Serbët e veriut protestojnë kundër EULEX-it

Qytetarët serbë të veriut do të protestojnë të martën nga ora 9:30 para gjykatës në veri të Mitrovicës kundër EULEX-it, në shenjë pakënaqësie me përpjekjet e këtij misioni për t’i arrestuar ish kryetarin e Zubin Potokut, Sllavisha Ristiq, si dhe kryetarin aktual të kësaj komune, Stevan Vullovic.

Lexo me shume...

Mogherini: Formoni qeverinë, vazhdoni dialogun me Serbinë

E porsazgjedhura në postin e shefes së diplomacisë evropiane, italiania Federica Mogherini, i është përgjigjur për orë të tëra pyetjeve të deputetëve evropianë.

Lexo me shume...

Jahjaga në Beograd, pa simbole të Kosovës

Më 1 nëntor Beogradin pritet ta vizitojë presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga, duke shënuar kështu rastin e parë që kreu i një shtetit në Kosovë qëndron në Serbi. Ftesën presidentes ia ka bërë organizimi evropian i njohur me emrin Komisioni Trilateral.

Lexo me shume...

Akuza e “Times”: Turqia marrëveshje me ISIS

Një shkëmbim pengjesh mes Turqisë dhe ISIS. Mbi 180 xhihadistë, mes të cilëve 2 britanikë janë liruar nga Ankaraja në këmbim të 46 diplomatëve turq dhe 3 irakenë të rrëmbyer nga Shteti Islamik muajt e kaluar. Këtë e bën të ditur britanikja “Times” sipas së cilës qeveria e Londrës e ka konsideruar lajmin të besueshëm.

Lexo me shume...

ALN
Site Meter
Follow Us
Find us on Facebook