Banner
Banner

Video

Lista e mbeshtetesve

Te nderuar miq,

Ju faleminderit per kontributin tuaj! Ne kete hapesire do te publikojme listen e mbeshtetesve qe kane ndihmuar financiarisht gazeten.

Mbeshtetesit e deritanishem:

 1. Agim Saracini
 2. Alfred Perlala
 3. Erida Cela
 4. Gjoke Gojcaj
 5. Fatos Nushi
 6. Albulena Rrafshi
 7. Enver Spahiu
 8. Fitim Rashidi
 9. Bekim Sejdiu
 10. Jeton Lleshi
 11. Fahri Petlla
Banner

Lajmet e fundit

The latest news from the Joomla! Team

Wisner: Paaftësia për të krijuar qeverinë e re ka pasoja

Ish-ndërmjetësi amerikan në bisedimet për statusin, Frank Wisner, i kë bërë thirrje lidershipit politik kosovar që të krijojnë sa më shpejt institucionet.

Lexo me shume...

Kurti për mediat serbe: Pajtohemi, kur ta njihni Kosovën

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, ka deklaruar se “pajtimi Kosovë - Serbi, do të arrihet atëherë kur Sërbija do ta njohë zyrtarisht Republikën e Kosovës.

Lexo me shume...

Për gjeneral Sejdinin gjuha shqipe është gjuhë e huaj

Zëvendës shefi i Shtabit të përgjithshëm pranë ARM-së, gjeneral nënkolonel Naser Sejdini i lindur në fshatin Lakavicë të Gostivarit, ka bërë një “gafë të vogël” në biografinë e tij, e cila është publikuar në ueb faqen e Ministrisë së mbrojtjes dhe ka shkruar gjuhën shqipe si gjuhë të huaj.

Lexo me shume...

Daul-Bashës: Nuk ia vlen të qëndrosh në parlament kur nuk respektohet demokracia

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u takua në Bruksel me Presidentin e Partisë Popullore Europiane (PPE), Joseph Daul.

Lexo me shume...

Srpska përcaktuese e koalicionit të ardhshëm

Tejkalimi eventual i nyjës së zgjedhjes së kryetarit të Kuvendit nuk do të zgjidhte përfundimisht edhe krizën politike në vend. Sfida tjetër me të cilën do të duhej të ballafaqohet kryeministri dhe koalicioni i ardhshëm qeverisës është përfshirja e Listës Serbe në qeverinë e re.

Lexo me shume...

ALN
Site Meter
Follow Us
Find us on Facebook