Banner
Banner

Video

Lista e mbeshtetesve

Te nderuar miq,

Ju faleminderit per kontributin tuaj! Ne kete hapesire do te publikojme listen e mbeshtetesve qe kane ndihmuar financiarisht gazeten.

Mbeshtetesit e deritanishem:

 1. Agim Saracini
 2. Alfred Perlala
 3. Erida Cela
 4. Gjoke Gojcaj
 5. Fatos Nushi
 6. Albulena Rrafshi
 7. Enver Spahiu
 8. Fitim Rashidi
 9. Bekim Sejdiu
 10. Jeton Lleshi
 11. Fahri Petlla
Home Lajme Deputeti socialist Kastriot Islami i përfshirë në listat për deputetë të PD
Banner

Deputeti socialist Kastriot Islami i përfshirë në listat për deputetë të PD

Deputeti socialist Kastriot Islami do të jetë i përfshirë në listat për deputetë të Partisë Demokratike. Lajmi është bërë i ditur sot nga gazeta Shqiptarja në Tiranë.

 

 

Së bashku me Islamin në lista pritet të jenë edhe dy deputetët e tjerë socialist, që disa ditë më parë u larguan nga PS, Gjovalin Kadeli dhe Asllan Dogjani. Siç mësohet Berisha ka vendosur që tre deputetët e larguar që nuk pajtohen me politikat aktuale të liderit socialist Edi Rama të jenë të sigurtë në listat për deputetë të Partisë Demokratike dhe partnerëve të saj të koalicionit. Kastriot Islami në rubrikën “Opinion” të “Neës 24” bëri të ditur vendimin e tij për të qëndruar në politikën aktive, ndërsa tha se mbetet i hapur ndaj çdo oferte. “Për mua morali dhe integriteti është shumë i rëndësishëm.”- përfundoi Islami.

ALN
Site Meter
Follow Us
Find us on Facebook