Banner
Banner

Video

Lista e mbeshtetesve

Te nderuar miq,

Ju faleminderit per kontributin tuaj! Ne kete hapesire do te publikojme listen e mbeshtetesve qe kane ndihmuar financiarisht gazeten.

Mbeshtetesit e deritanishem:

 1. Agim Saracini
 2. Alfred Perlala
 3. Erida Cela
 4. Gjoke Gojcaj
 5. Fatos Nushi
 6. Albulena Rrafshi
 7. Enver Spahiu
 8. Fitim Rashidi
 9. Bekim Sejdiu
 10. Jeton Lleshi
 11. Fahri Petlla
Home Lajme Riker ne Beograd per 4 pikat e Tadic
Banner

Riker ne Beograd per 4 pikat e Tadic

Zëvendëssekretari i SHBA Philip Reeker nga sot deri më 21 janar do të qëndrojë Beograd, njoftojnë medie serbe duke cituar burime të ambasadës amerikane në kryeqytetin e Serbisë.

Bashkëbisedues i zyrtarit të lartë amerikan do të jetë shefi i ekipit negociator serb në dialog me Kosovën Borko Stefanoviq, e njëra nga temat e bisedime do të jenë të ashtuquajtura katër pikët e Tadiqit për Kosovën.

Reeker më 16 janar ka qëndruar në Prishtinë dhe me atë rast ka thënë se nuk do të ketë as ndërrime territoresh, as ndarje të Kosovës dhe as ndryshime kufijsh.

ALN
Site Meter
Follow Us
Find us on Facebook