Banner
Banner

Video

Lista e mbeshtetesve

Te nderuar miq,

Ju faleminderit per kontributin tuaj! Ne kete hapesire do te publikojme listen e mbeshtetesve qe kane ndihmuar financiarisht gazeten.

Mbeshtetesit e deritanishem:

 1. Agim Saracini
 2. Alfred Perlala
 3. Erida Cela
 4. Gjoke Gojcaj
 5. Fatos Nushi
 6. Albulena Rrafshi
 7. Enver Spahiu
 8. Fitim Rashidi
 9. Bekim Sejdiu
 10. Jeton Lleshi
 11. Fahri Petlla
Banner

Lajmet e fundit

The latest news from the Joomla! Team

Shqiptarët në veri, gjithnjë në pasiguri

Në Kodrën e Minatorëve në veri të Mitrovicës, vazhdojnë të ndihen të pasigurt banorët shqiptarë.

Lexo me shume...

Arifi: Ndërhyrja e ndërkombëtarëve lajm i keq për Kosovën

Këshilltari i parë i kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinajt, Avni Arifi, ka thënë se nëse Thaçi mendon se vetëm me ndërhyrjen e ndërkombëtarëve mund të qeverisë në mandatin e ardhshëm, atëherë ky është një lajm i keq për Kosovën.

Lexo me shume...

Serbë dhe shqiptarë luftojnë për ISIS

Në anën e ekstremistëve myslimanë në Siri luftojnë edhe dy shtetase nga Serbia, Nevena Pavlovic dhe Anita Shaqiri, transmeton “Informer”.

Lexo me shume...

Bush i vjetër më 1992: Kosova, tenxhere me presion para shpërthimit

George Bush i vjetër e shihte gjendjen në Kosovë në vitin 1992, si “një tenxhere me presion, para shpërthimit”, derisa në Bosnjë lufta veç kishte nisur. Në një takim që kishte me kryeministrin e atëhershëm grek, Konstantin Mitsotakis, në Dhomën Ovale ata po bisedonin se si mund të parandalohet eskalimi i situatës.

Lexo me shume...

Blloku të heq dorë nga posti i Kryetarit të Parlamentit!

Insistimi me çdo kush i bllokut VLAN që të kenë edhe postin e kryeparlamentarit, nga analistët politikë po vlerësohet si pengesë kryesore në zgjidhjen e krizës politike.

Lexo me shume...

ALN
Site Meter
Follow Us
Find us on Facebook